لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی

لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی

لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی

لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی | لیزر موهای بیکینی یکی از پرطرفدارترین درمان ها برای خلاصی از موهای زائد می باشد. از موثرترین و بی دردترین روش های موجود میتوان به لیزر اشاره نمود. با توجه به حساس تر بودن پوست ناحیه تناسلی و زخیم تر بودن موهای این ناحیه، پیدا کردن روش مناسب حائز اهمیت است. لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی باعث کم شدن تیرگی این نواحی نیز میگردد.

روش های مختلفی برای از بین بردن موهای زائد استفاده می شود. از این روشها میتوان به وکس و شیو اشاره کرد. هر کدام از این روش ها معایب خود را دارد. به عنوان مثال شیو کردن باعث زخیم تر شدن موها میگردد. بنابراین این گزینه برای خلاصی دائم از شر موهای زائد گزینه ی مناسبی نخواهد بود. روش وکس نیز به مرور باعث افتادن پوست نواحی حساس  و ایجاد جوش های زیر پوستی میگردد.

لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی با حداقل درد و حداکثر ماندگاری ، بهترین شیوه پیشنهاد میگردد.

بیشتر بخوانید : همه چیز در مورد از بین بردن موهای زائد با روش لیزر

لیزر موهای بیکینی

پس از تولید و عرضه دستگاه های لیزر در بازار ، بانوان نسبت به مردان استفاده بیشتری از این دستگاه ها داشتند. توجه بانوان به زیبایی باعث شده است که از خدمات لیزر بیشتر استفاده کنند. لیزر برای حذف موهای زائد نواحی بدن یکی از این خدمات است. لیزر موهای بیکینی یک یاز خدمات لیزر برای حذف موهای زائد می باشد.

موهای زائد ناحیه تناسلی همواره برای افراد یک دغدغه بوده است. روش های مختلف برای حذف این موها دائمی نیستند. علاوه بر آن هر کدام مشکلات خود را دارند. استفاده از تیغ برای بسیاری توام با جوش های ریز زیر پوستی است. استفاده از موبرها به خاطر شیمیایی بودن حساسیت ها ، خشکی و سوختگی به همراه دارد. لیزر یکی از بهترین راهکارها برای حذف دائمی موهای بیکینی می باشد.

ما در لیزر رها با استفاده از پرسنل مجرب پزشکی و دستگه قدرتمند و استاندارد الکس خدمات را ارائه می کنیم. دوره درمانی تجویز شده موهای زائد شما را برای همیشه حذف خواهد کرد. برای مشاوره تعداد جلسات اولیه و تکرار با ما تماس بگیرید.

لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی

لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی

لیزر ناحیه تناسلی مردان

از بین بردن موهای زائد پشت گردن و کمر و سینه آقایان برایشان سخت و همراه با درد میباشد. لیزر ناحیه تناسلی مردان، از ریشه موها را از بین خواهد برد. این روش برای خلاصی مردان از شر موهای زخیم و پرپشت روش بسیار موثری میباشد. در ضمن، پوست بدن را نرم و یکدست مینماید.

این روش برای از بین بردن موهای دست ها ، چانه، بکینی، گردن ، پشت کمر و روی باسن نیز موثر است. لیزر ناحیه تناسلی مردان با ایجاد امکان روشی در دسترس و بدون درد باعث بالاتر رفتن اعتماد به نفس و خلاصی از شر موهای پرشت و زخیم میگردد.

عوارض لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی مردان

این روزها مردان نیز به زیبایی خود اهمیت زیادی می دهند. حذف موهای زائد مردان علاوه بر زیبایی در زندگی زناشویی یک مساله بهداشتی نیز به حساب می آید. لیزر موهای زائد به خودی خود هیچ عارضه خاصی را برای افراد ندارد. تحقیقات نشان می دهد که هیچ عارضه شایع خاصی پس از این عمل متوجه فرد نمی باشد. تمامی عوارضی که فرد می تواند بدان مبتلا شود ناشی از دستگاه غیر استاندارد و بی تجربگی پزشک است.

سوختگی یکی از عوارضی هست که مشا می تواند شما را درگیر کند. البته این سوختگی به خاطر کارنابلدی پزشک معالج و دستگاه غیر استاندارد است.

در کلینیک لیزر رها شما با خیال آسوده می توانید لیزر موهای ناحیه تناسلی خود را به ما بسپارید. بدون عارضه.

کلینیک لیزر و زیبایی رها

کلینیک لیزر رها با استفاده از کادر مجرب پزشکی و با استفاده از بهترین دستگاه های روز دنیا اقدام به ارائه خدمات زیبایی به شما عزیزان نموده است.برخی از خدمات ما عبارتند از:

لیزر موهای زائد ، میکرونیدلینگ ، تزریق ژل ، میکرودرم ابریژن ، هایفو تراپی

برای مشاوره و تعیین وقت می توانید با ما تماس بگیرید.

تلفن تماس :

ساعت کار مرکز: هر روز ساعت 10 تا 19 ( غیر از تعطیلات رسمی )

.

مراقبت بعد از لیزر بیکینی

بلافاصله بعد از لیزر بیکینی ، پوست ناحیه مقدار کمی خشک می شود. برای رفع این خشکی تنها لازم است که بلافاصله بعد از آن از پمادهای نرم کننده و آبرسان به پوست استفاده شود. این خشکی بسیار مقطعی بوده و در چند ساعت آینده رفع خواهد شد.

بیشتر بخوانید : نکات مهم قبل از لیزر موهای زائد

بیشتر بخوانید : اقدامات مراقبتی بعد از لیزر موهای زائد

قیمت لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی

قیمت لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی بر اساس تعداد جلسات مشخص میگردد. در طی جلسات لیزر که بین 5 تا 8 جلسه میباشد، فولیکول های مو در فازهای مختلف استراحت و رشد میباشند. اثر بخشی لیزر بر روی فولیکول مو در فاز رشد است. تعداد جلسات متمادی باعث به دام انداختن تمامی موهای زائد در فواصل مختلف زمانی و از بین بردن آنها میباشد. چرخه خواب و رشد فولیکول مو در افراد مختلف متفاوت میباشد. همچنین با توجه به تغییرات سطح هومون در افراد مختلف متفاوت است.

حذف کامل موهای زائد ناحیه بکینی با توجه به سماجت بیشتری که موهای این منطقه دارد علاوه بر جلساتی که در بالا قید شد، نیاز به تمدید 1 الی 2 مرتبه در سال نیز دارد. این کار باعث کند شدن و از بین رفتن روند رشد موهای زائد و حذف کامل آنها میباشد. برای اطلاع از هزینه لیزر موهای زائد و مشاوره با ما تماس بگیرید.

حکم شرعی لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی

برخی از کاربران نسبت به حکم شرعی لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی نیز سوال دارند. برای اطلاع دقیق از این حکم می توانید با مراجع خویش در تماس باشید. البته با توجه به نداشتن عوارض و زیان برای بدن این عمل را جایز می دانند.

لیزر فرکشنال CO2

آشنایی با لیزر CO2 فرکشنال

آشنایی با لیزر فرکشنال CO2

لیزر فرکشنال CO2 یک روش جوانسازی و ترمیم پوست های آسیب دیده است. مشکلات پوستی ناشی از زخم‌ها و اثرات به جا مانده از آکنه‌ها و جوش ها ، چین و چروک پوست و تغییرات رنگ پوست مواردی هستند که افراد با آنها درگیرند. بسیاری از این مشکلات را می توان با استفاده از لیزر CO2 فرکشنال رفع کرد. البته پیشرفت های پزشکی باعث شده است که روش های متعددی برای حل این مشکلات باشد. ما در اینجا سعی در معرفی این روش درمانی داریم که در کلینیک زیبایی و لیزر رها ارائه می شود. این روش در کنار روش های دیگر درمانی رها به شما پیشنهاد می شود. در این مقاله قصد داریم روش جوانسازی پوست با لیزر فرکشنال را معرفی کنیم.

لیزر فرکشنال CO2 چگونه کار می کند؟

در همین ابتدا باید بگوییم که لیزر فرکشنال متفاوت از لیزر موهای زائد است. در علم پزشکی زیبایی استفاده از لیزر به دو صورت لیزرهای لایه بردار و لیزرهای غیر لایه بردار هستند. هر کدام از این لیزرها نیز به دو دسته فرکشنال و غیرفرکسنال تقسیم می شود. لیزر CO2 فرکشنال نسل جدیدی از این لیزرها و مشهورترین است. روش کار لیزر فرکسنال به این صورت است که ناحیه خاصی از پوست را هدف قرار می دهد. در هر شات به ناحیه نقطه های بسیار ریزی از سطح پوست توسط لیزر سوزانده می شود و مابین آنها بدون آسیب می ماند. در لیزرهای غیر فرکشنال کل ناحیه سوزانده می شود. این سوختگی های سطحی پوست بدون اینکه آسیبی جدی به بافت وارد کنند باعث فعال شدن مکانسیم رشد پوست می شود. در حقیقت با این روش به دنبال تحریک پوست برای رشد هستیم.

لیزر فرکشنال یک روش برای لایه برداری پوست است که نتایج بسیار خوبی به همراه دارد. این روش عوارض جانبی بسیار محدودی دارد. از این روش می توان برای ترمیم انواع پوست های با مشکلات جدی استفاده کرد.

تعداد جلسات برای درمان با لیزر CO2  فرکشنال چقدر است؟

حد اکثر 3 تا 4 جلسه درمانی برای انجام این روش نیاز است که فاصله بین جلسات یک تا یک ماه و نیم خواهد بود.

مدت زمان انجام لیزر چه مقدار است؟

در ابتدا برای ایجاد بی حسی موضعی حدود 30 تا 40 دقیقه زمان نیاز است و پس از پاک سازی کل پوست، زمان درمان حداکثر 30 دقیقه خواهد بود.

آشنایی با لیزر CO2 فرکشنال

برای اکثر بیماران این سوال مطرح می شود که آیا پس از انجام لیزر CO2  فرکشنال، پوست زخم خواهد شد؟ چه عوارضی در انتظار آنان خواهد بود؟

پس از انجام لیزر بر روی پوست، یک حالت التهابی در سطح پوست ایجاد می شود که می توان آن را با کمپرس یخ و ایجاد سرما برطرف کرد. همچنین پس از گذشت 12 تا 24 ساعت از انجام لیزر، محل مربوطه قهوه ای رنگ می شود که اصطلاحا آن را آفتاب سوختگی می نامند. این عارضه نیز جای هیچ نگرانی نداشته و با گذشت 3 تا 6 روز، ناحیه مورد نظر پوست انداخته و تیرگی بوجود آمده خود به خود بر طرف خواهد شد. بعد از این حالت، پوست بطور نسبی شفاف می شود و همچنین ممکن است رنگ پوست کمی به قرمز تغییر کند که این میزان زیاد نخواهد بود. معمولا با گذشت 1 تا 2 هفته از انجام لیزر بهبودی کامل ایجاد می شود.

پس از انجام لیز CO2 فرکشنال چه مراقبت هایی باید انجام داد؟

پس از انجام لیزر، در صورتی که پوست بیمار زخم بود، بیمار می تواند از کرم های ترمیم کننده و یا کرم هایی که حاوی آنتی بیوتیک می باشند برای بهبود استفاده نماید. توصیه ما به افرادی که قصد استفاده از این روش را دارند این است که: در مدت زمان 3 تا 6 روز پس از انجام لیزر که پوست دچار آفتاب سوختگی می باشد، از قرار دادن ناحیه مربوطه زیر تابش مستقیم خورشید خودداری فرمایند. همچنین پیشنهاد می شود در ساعاتی از روز که شدت تابش افتاب بالا می باشد ترجیحا در مکان های سربسته حضور داشته باشند.

برای پوشاندن صورت نیز می توان از ماسک های پارچه ای که با کرم های پوشاننده مانند زینک همراه هستند، استفاده شود. پس از بهبودی کامل نیز اکیدا توصیه می شود افراد نیم ساعت قبل از خروج از منزل، از ضد آفتاب مناسب و با کیفیت استفاده نمایند. لازم به ذکر است در طول مدت درمان، بیمار باید برای استعمال هر گونه کرم و یا محصولات آرایشی با پزشک خود مشورت نماید.

آیا این نوع لیزر دردناک خواهد بود؟

برای برخی بیماران بیشترین ترس و نگرانی حین عمل های گوناگون، میزان دردی ست که با آن مواجه خواهند شد. باید به این افراد بگوییم  لیزر CO2  فرکشنال، قطعا از روش های پیشین خود که با لیزر معمولی CO2  انجام می شدند، دارای درد کمتری خواهد بود اما به هر حال برای کنترل همین میزان درد کم نیز، پزشک نیم ساعت قبل از انجام لیزر، از کرم های بی حسی موضعی استفاده می کند و پس از آن لیزر صورت می گیرد. این کرم ها درد را به مقدار چشمگیری کاهش خواهند داد.

 

چه مدت زمان پس از انجام لیزر CO2  فرکشنال منتظر نمایان شدن اثرات مثبت آن بر روی پوست باشیم؟

بعد از انجام اولین جلسه لیزر، پوست تقریبا با گذشت دو هفته، شفاف و روشن تر خواهد شد. اکیدا به افراد توصیه می شود از کرم های ضد آفتاب قوی و معتبر استفااده کننده تا پوست به خوبی این دوره را سپری کند.
با گذشت جلسات بیشتر به مرور پوست شفاف تر می شود و جای جوش های اولیه کم کم محو می شوند. در مورد اسکار ها نیز به همین صورت با ادامه درمان متوجه کم شدن عمق این چاله ها خواهید شد و در نهایت کاملا از بین خواهند رفت.

بطور تقریبی می توان گفت: بعد از اتمام جلسه چهارم لیزر، عمق اسکارها و ظاهر آنها از 40 تا 80 درصد به صورت متغیر بر حسب عمق آن ها، معمولا به مقدار 60 درصد، بهبود می یابند.

در مورد سفت شدن پوست های شل و یا بهبود چروک صورت نیز باید به شما بگوییم که: بعد از انجام سه جلسه لیزر، یعنی گذشت سه تا چهار ماه، تاثیر آن نمایان خواهد شد. توجه داشته باشید بعد از آغاز جلسات لیزر درمانی، پروسه کلاژن سازی شروع می شود و زمانی که کلاژن در زیر پوست ایجاد شود، به طور متوسط تا 2 سال باقی خواهد ماند.

آیا لیزر CO2  فرکشنال برای درمان چروک و تیرگی دور چشم ها نیز موثر می باشد؟

این روش برای حالت هایی که دور چشم بیمار دارای افتادگی شدید یا پف بوده و فرد دچار افتادگی پلک باشد، گزینه مناسبی نخواهد بود. اما اگر پف دور چشم بیمار به مقدار کم تا متوسط باشد و یا تیرگی اطراف چشم وجود داشته باشد و در پلک تحتانی این مقدار تیرگی زیاد نباشد، این روش تاثیر گذار بوده و مناسب می باشد.

آیا این نوع لیزر برای رفع چین و چروک پیشانی و خط اخم مناسب می باشد؟

در این حالت، انجام لیزر تاثیر چندانی نخواهد داشت. زیرا علت به وجود آمدن این خطوط و چروک بر روی پیشانی، در واقع انقباض عضلات می باشد که برای باز کردن آن ها تنها روش موثر، تزریق بوتاکس توسط پزشک می باشد. در صورتی که لیزر فرکشنال تنها بر روی پوست تاثیر گذار است.

آیا لیزر برای رفع خال های قهوه ای و لکه های کم رنگ مانند کک و مک و … موثر است؟

لیزر CO2  فرکشنال برای خال ها تاثیر چندانی نداشته اما برای رفع کک و مک ها و منافذ باز پوست بسیار موثر می باشد.

این نوع لیزر چه عوارضی را برای بیمار به دنبال خواهد داشت؟

اگر برای انجام لیزر، به پزشکی مراجعه شود که تجربه کافی را دارا بوده و همچنین از مارک های معتبر و مناسب برای انجام کارهای لیزر استفاده کند، قطعا عوارض پوستی بسیار ناچیز و کمی در مقایسه با لیزرهای نسل گذشته به وجود خواهد آمد.

در مواردی که اسکار ها عمیق می باشند باید توجه داشت برای تاثیر بیشتر و بهتر لیزر، پزشک ناچار است از قدرت های بالاتر دستگاه استفاده کند که در برخی موارد ممکن است بعد از انجام لیزر لکه هایی قهوه ای رنگ به وجود بیایند. اما جای هیچ نگرانی وجود ندارد، چون در صورت وقوع، در طی حداکثر دو ماه این لکه ها برطرف خواهند شد. لازم به ذکر است برخی نواحی مانند چانه و بینی حساس تر می باشند.

در مورد ریسک خطر عفونت نیز باید بگوییم که در صورتی که بیمار تب خال داشته باشد، باید در روزهای اول حتما محلول های ضد تب خال و ضد عفونی کننده استفاده شود. معمولا پزشک در چنین مواقعی، قرص های ضد تب خال را به مدت 5 تا 7 روز تجویز می کند. در مورد خطر عفونت های میکروبی نیز باید توجه داشت که بهداشت فردی برای این موارد بسیار مهم می باشد.

این بهداشت شامل محیطی که فرد در آن زندگی می کند، غذاهایی که مصرف می کند و انجام رفتارهای بهداشتی مانند شستن دست ها، دوش گرفتن و .. می باشد. پس توجه داشته باشید که پزشک شما با توجه به نوع لیزر انتخابی و میزان عمق استفاده از آن، آگاهی های لازم را در مورد بروز عفونت به شما خواهد داد.

کلینیک لیزر و زیبایی رها

کلینیک لیزر رها با استفاده از کادر مجرب پزشکی و با استفاده از بهترین دستگاه های روز دنیا اقدام به ارائه خدمات زیبایی به شما عزیزان نموده است.برخی از خدمات ما عبارتند از:

لیزر موهای زائد ، میکرونیدلینگ ، تزریق ژل ، میکرودرم ابریژن ، هایفو تراپی

برای مشاوره و تعیین وقت می توانید با ما تماس بگیرید.

لیست قیمت لیزر موهای زائد و سایر خدمات را ببینید.

تلفن تماس :02126701969

ساعت کار مرکز: هر روز ساعت 10 تا 19 ( غیر از تعطیلات رسمی )

.

 پس از اتمام جلسات لیزر، اگر بیمار اسکار های عمیق تری داشته باشد، آیا امکان افزایش تعداد جلسات برای رسیدن به نتیجه بهتر وجود دارد؟

بله! در پاسخ به این سوال باید گفت این امکان وجود خواهد داشت که فرد بعد از اتمام 4 جلسه درمانی خود، در یک دوره به مدت 6 تا 12 ماه، به  پوست خود استراحت دهد و سپس بعد از گذشت این مدت یک دوره دیگر لیزر درمانی را آغاز کند. در صورتی هم که لیزر در فصل مناسبی انجام شده باشد می توان بعد از اتمام 4 جلسه آن، هر 3 تا 4 ماه یکبار یک لیزر عمیق انجام داد. توجه شود این مقدارها به شدت تابش آفتاب در فصل مورد نطر بستگی دارند.

 

انجام لیزر CO2  فرکشنال برای چه افرادی گزینه مناسب نیست و توصیه نمی شود؟

 • به خانم های باردار انجام این گونه لیزرها به هیچ عنوان توصیه نمی شود و نباید آن را انجام دهند.
 • افرادی که دارای حساسیت پوستی خاصی می باشند.
 • افرادی که سابقه تشکیل کلوئید یا اسکار هیپتروفیک به دنبال زخم در آن ها وجود دارد.
 •  افرادی که دارای پوستی حساس می باشند.

 

توصیه هایی مهم بعد از انجام لیزر:

 • از دست کاری کردن و کندن دلمه های ایجاد شده بپرهیزید.
 • به طور منظم و مداوم از کرم های ترمیم کننده استفاده نمایید.
 • بعد از اینکه دلمه ریخته شد، از قرار گرفتن طولانی مدت در مقابل مانیتور پرهیز کنید.
 • پس از ریختن دلمه ها، بصورت مداوم از ضد آفتاب های قوی استفاده کنید و مدت زمان طولانی در مقابل آفتاب قرار نگیرید.
 • انجام حمام آفتاب در این دوره ممنوع می باشد!

انتخاب دستگاه لیزر موی مناسب

انتخاب دستگاه لیزر موی مناسب

انتخاب دستگاه لیزر موی مناسب

انتخاب دستگاه لیزر موی مناسب

انتخاب دستگاه لیزر موی مناسب و متناسب با جنس و وضعیت موهای هر فرد و شرایط بدن، یکی از مراحل بسیار مهم لیزر موهای زائد می باشد که متاسفانه کمتر مورد توجه قرار می گیرد. با پیشرفت تکنولوژی و وجود انواع گوناگون این دستگاه ها، انتخاب نوع دستگاه بسیار مهم بوده و برای رسیدن به نتیجه بهتر کمک شایانی می نماید.

تفاوتی ندارد تصمیم دارید برای از بین بردن موهای زائد کدام قسمت از بدنتان اقدام کنید، در صورت رجوع به کلینیک های لیزر مو که فاقد دستگاه های قوی و مناسب می باشند و استفاده از آی پی ال ضعیف، پس از چند ماه رویش مجدد موهای زائد خود را مشاهده خواهید کرد. در نتیجه تمام هزینه و زحمات شما از بین خواهند رفت.

اولین قدم انتخاب مرکز معتبری ست که بهترین دستگاه لیزر مو را داشته باشد. در حال حاضر دستگاه lightsheer محصول کمپانی lumenis آمریکا، قوی ترین دستگاه لیزر مو می باشد. این دستگاه در کمترین تعداد جلسات، یعنی 4 جلسه، موهای زائد را از بین می برد و بهترین نتیجه را به دنبال خواهد داشت.

برای اکثر بیماران تشخیص و انتخاب دستگاه مناسب لیزر موی مناسب کاری مشکل می باشد. به این افراد پیشنهاد می شود که ابتدا بر روی بخشی از بدن لیزر را امتحان کنند. این روش مطمئن ترین راه برای شناسایی دستگاه مناسب لیزر مو می باشد. در اغلب کلینیک های پوست و مو که خدمات لیزر مو و میکرو نیدلینگ ارائه می شود، این تست رایگان می باشد.

موارد متعددی وجود دارد که ممکن است یک دستگاه نا مناسب لیزر مو، منجر به اثرات منفی برای یک بیمار شود.

کلینیک لیزر و زیبایی رها

کلینیک لیزر رها با استفاده از کادر مجرب پزشکی و با استفاده از بهترین دستگاه های روز دنیا اقدام به ارائه خدمات زیبایی به شما عزیزان نموده است.برخی از خدمات ما عبارتند از:

لیزر موهای زائد ، میکرونیدلینگ ، تزریق ژل ، میکرودرم ابریژن ، هایفو تراپی

برای مشاوره و تعیین وقت می توانید با ما تماس بگیرید.

لیست قیمت لیزر موهای زائد و سایر خدمات را ببینید.

تلفن تماس :02126701969

ساعت کار مرکز: هر روز ساعت 10 تا 19 ( غیر از تعطیلات رسمی )

.

آثار منفی دستگاه لیزر مو ضعیف

 • بوجود آمدن سوختگی و تاول در سطح مورد نظر پوست که باعث ایجاد لکه های دائمی پرنگ یا کم رنگ بر روی محل درمان و پوست فرد می شود.
 • استفاده از دستگاه ضعیف منجر به افزایش تعداد جلسات درمانی می شود و هزینه های بیشتری را بر بیمار متحمل می کند.
 • همچنین میزان اثر بخشی دستگاه نا مناسب، کوتاه مدت بوده و چند ماه بعد رشد مجدد موها آغاز خواهند شد.
نکات مهم قبل از لیزر موهای زائد

نکات مهم قبل از لیزر موهای زائد

نکات مهم قبل از لیزر موهای زائد

نکات مهم قبل از لیزر موهای زائد

نکات مهم قبل از لیزر موهای زائد

نکات مهم قبل از لیزر موهای زائد  : اگر دوست دارید از اپیلیدی، تیغ، مومک، موبر و یا سالن های اپیلاسیون خلاص شوید و یا اگر موها و جوش های زیر پوستی آزارتان می دهد و تصمیم به انجام لیزر بر روی موهای زائد خود گرفته اید، حتما قبل از گرفتن نوبت، این مقاله را مطالعه بفرمائید تا نکاتی مهم در مورد لیزر موهای زائد را با شما در میان بگذاریم.

میزان تاثیر گذاری لیزر در کاهش موهای زائد به چه صورت است؟ ی به طور دائمی این موها رفع خواهند شد؟

سه روش برای درمان موهای زائد وجود دارد:

 • لیزر
 • الکترولیز
 • دارو

لیزر موهای زائد را نازک و کم می کند اما باعث از بین رفتن دائمی آن ها نمی شود. معمولا 4 تا 6 جلسه به فاصله یک تا دو ماه برای بدن و ماهی یکبار برای صورت، جلسات لیزر درمانی انجام می شوند. در صورتیکه فرد در پایه مشکل هرمونی نداشته باشد، با گذشت 4 تا 7 جلسه از انجام لیزر تعداد موها خیلی کمتر می شود. در غیر این صورتاحتامل بازگشت موها بسیار بالا می باشد و لیزر عملا فایده ای نخواهد داشت. پس اول فرد باید آزمایش هایی انجام دهد و مطمئن شود مشکل هرمونی وجود ندارد، سپس برای انجام لیزر اقدام کند. لازم به ذکر است لیزر موهای زائد را صفر نمیکند.

ماندگاری اثر لیزر تا چه زمانی می باشد؟

یکی دیگر از نکات مهم قبل از لیزر موهای زائد ، دانستن این موضوع است که معمولا پس از 4 تا 6 جلسه لیزر درمانی به طور متوسط، 60 تا 80 درصد موها کم می شوند و سپس با توجه به شرایط هر فرد، هر سه تا شش ماه یک جلسه و بعد از آن هر سال یک یا دو جلسه باید درمان انجام یا به اصطلاح شارژ شود تا موها بازگشت نداشته باشند.

 

آیا لیزر موهای زائد عوارض و ضررهایی خواهد داشت؟

این مساله به نوع لیزر بستگی دارد. لیزرهای ایلایت، الکس، دایود و آی پی ال می توانند منجر به سوختگی، زخم یا تاول شوند. یا اگر فرد آفتاب گرفته باشد، احتمال دارد گوستش بسوزد و جای آن لکه های سفید بوجود بیاید. اگه پس از لیزر مراقبت های لازم انجام نشود و یا در صورت ایجاد زخم، دستکاری شده و تاول شود، ممکن است جای آن به صورت اسکار (scar) باقی بماند.

علاوه بر این اگر فردی که لیزر را انجام می دهد تبحر لازم نداشته باشد و شرایط دستگاه را بر اساس رنگ پوست بیمار تنظیم نکند ممکن است پس از لیزر، زخم، تاول و یا لک هایی ایجاد شوند.
لازم به ذکر است دستگاه اس.اچ.آر فاقد درد، سوختگی و یا عوارض دیگر می باشد و حتی برای پوست های بسیار تیره نیز کاربرد دارد.

آیا فقط پزشک می تواند لیزر را انجام دهد؟

بهتر برای انجام لیزر به یک پزشک مراجعه کنید. زیرا دستگاه ها و پوست های مختلف را بهتر می شناسد و کار را به صورت صحیح انجام می دهد. تکنسین نیز حتما باید تحت نظارت کامل یک پزشک این کار را انجام دهد. اگر لیزر توسط فرد نا مناسب انجام شود، ممکن است در چند جلسه اول موها کم شوند اما پس از آن احتمال بازگشت موها، حتی بیشتر و ضخیم تر از قبل وجود دارد.

فرق بین دستگاه های مختلف لیزر چیست و چگونه دستگاه مناسب را تشخیص دهیم؟

دو نوع سیستم برای از بین بردن موهای زائد وجود دارد: سیستم های لیزری و غیر لیزری. دستگاه های غیر لیزری، نوعی سیستم نوری می باشند که ipl نامیده می شوند. به دلیل اینکه دستگاه های لیزری گران قیمت بودند، سیستم های غیر لیزری ipl طراحی شدند که کم هزینه تر بوده و دسترسی به آن آسان تر می باشد. ولی مدت زمان بازگشت موها در این نوع، نسبت به لیزر الکس به طور متوسط 2 تا 6 ماه و نسبت به لیزر دایود تقریبا 2 ماه، بسته به شرایط فرد، سریع تر می باشد.

با ظهور دستگاه های اس.اچ.آر به عرصه درمان که طول موجی بسیار نزدیک به لیزرها دارند، درمان با دوام و بسیار موثرتر شده است.

سیستم های لیزری انواع مختلفی از جمله دایود و الکساندرایت دارند که هر کدام مکانیسم ها و طول موج های متفاوتی داشته و برا نوع خاصی از پوست مانند روشن، سفید، سبزه یا تیره و … کاربرد دارند. یعنی لیزری که برای پوست تیره استفاده می شود برای پوست روشن ممکن است نا مناسب باشد. انتاخب نوع لیزر توسط پزشک انجام میگیرد و اون باید با تمامی انواع این لیزرها آشنایی داشته باشد.

سوختگی در برخی افراد به چه علت رخ می دهد؟

دلیل آن می تواند عدم تبحر و مهارت فرد انجام دهنده و یا انتخاب نادرست دستگاه لیزر باشد.

 

آیا لیزر باعث تیرگی پوست می شود؟

اگر لیزر سوختگی در پوست ایجاد کند می تواند باعث تیره شدن آن نیز شود. ولی در حالت عادی پوست تیره نمی شود و حتی در موارد زیادی باعث روشن تر شدن رنگ پوست نیز می شود. توجه شود که بعد از لیزر حتما باید از کرم های ضد آفتابد استفاده کنید و از برنزه کردن پرهیز نمائید.

 

آیا لیزر موهای زائد روی غدد لنفاوی و باروری  تاثیر می گذارد؟

خیر. لیزری که بر روی ناحیه زیر بغل و یا قسمت بیکینی انجام می شود هیچ ارتباطی با اجزای داخلی بدن مانند بافت سینه یا تخمدان ها ندارد و آثاری بر روی این نواحی نمی گذارد. این مساله در دنیا بسیار مورد بررسی و تحقیق گرفته و مشخص شده میزان نفوذ لیزر در پوست خیلی کم و در حد چند میلی متر می باشد. در نتیجه اصلا به بافت های زیرتر نمی رسد که بخواهد مشکلی بوجود بیاورد. انرژی لیزر نیز به صورت گرما آزاد می شود و این گرما در عمق بافت نفوذ نکرده بلکه تنها تا قسمت های سطحی پوست می رسد.

 

انجام لیزر در زمان بارداری خطرناک است؟

بهتر است در زمان بارداری از لیزر استفاده نشود اما انجام آن در دوره شیردهی مشکلی ندارد.

 

آیا ممکن است بیماری های واگیر دار پوستی از طریق دستگاه لیزر به بیماران دیگر منتقل شود؟

بله. در این زمینه مورد هایی مشاهده شده است. اگر دستگاه لیزر به ویروس زیگیل یا ویروس های دیگر آلوده باشد، ممکن است این ویروس به افراد دیگر منتقل شود. بنابراین بیمار رد صورت ابتلا به این بیماری ها حتما باید پزشک خود را مطلع کند و استفاده از لیزر تا زمان درمان بیماری و رفع کامل ویروس به تاخیر بیاندازد.

 

کلینیک لیزر و زیبایی رها

کلینیک لیزر رها با استفاده از کادر مجرب پزشکی و با استفاده از بهترین دستگاه های روز دنیا اقدام به ارائه خدمات زیبایی به شما عزیزان نموده است.برخی از خدمات ما عبارتند از:

لیزر موهای زائد ، میکرونیدلینگ ، تزریق ژل ، میکرودرم ابریژن ، هایفو تراپی

برای مشاوره و تعیین وقت می توانید با ما تماس بگیرید.

لیست قیمت لیزر موهای زائد و سایر خدمات را ببینید.

تلفن تماس :

ساعت کار مرکز: هر روز ساعت 10 تا 19 ( غیر از تعطیلات رسمی )

.

لیزر دردناک است؟

میزان حس درد در افراد مختلف، متفاوت است. درد لیزر های دایود، الکس، ایلایت و آی پی ال متوسط تا شدید است و می توان از پمادهای بی حس کننده استفاده کرد تا درد کمتری حس شود.

 

چه مدت قبل از انجام لیزر نباید آفتاب گرفت؟

تا سه ماه قبل از انجام لیزر فرد باید از آفتاب گرفتن یا سولاریم پرهیز کند.

 

لیزر برای چه کسانی مناسب نمی باشد؟

خانم های باردار، افرادی که دارای بیماری های عصبی می باشند و ممکن است جای لیزرشان را دستکاری کنند و بکنند، کسانی که به دلیل شغلشان ساعات زیادی از روز را رد آفتاب می باشند و کسانی که  در محل مربوطه، زخم و یا عفونت فعال دارند تا زمان بهبود کامل عفونت و زخم، باید صبر کنند و از انجام لیزر خودداری کنند.

 

av_hr class=’short’ height=’50’ shadow=’no-shadow’ position=’center’ custom_border=’av-border-thin’ custom_width=’50px’ custom_border_color=” custom_margin_top=’30px’ custom_margin_bottom=’30px’ icon_select=’yes’ custom_icon_color=” icon=’ue808′ font=’entypo-fontello’]

لیزر CO2 فرکشنال

درمان آکنه با لیزر CO2 فرکشنال

لیزر CO2 فرکشنال

لیزر CO2 فرکشنال

درمان آکنه با لیزر CO2 فرکشنال

لیزر CO2 فرکشنال، روش های مختلفی برای درمان اسکار آکنه وجود دارد. اما این روز ها لیزر CO2 فرکشنال بیشتر از روش های دیگر مطرح می باشد. در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی اولیه در مورد  روش لیزر CO2 فرکشنال را برای شما عزیزان ارائه دهیم. در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

لیزر CO2 فرکشنال روشی موثر در درمان اسکار آکنه و جوانسازی گوشت می باشد. همانطور که می دانید پوست تاثیر به سزایی در زیبایی افراد دارد. امروزه بسیاری درگیر درمان آکنه های پوستی بوده و همواره برای حل این مشکل به دنبال ساده ترین و بهترین راه حل می باشند.

اغلب درمان هایی که برای جوانسازی پوست انجام می شوند، درمان های غیر تهاجمی هستند که در برخورد با این نوع روش ها باید توجه شود که معمولا نمی توانند خواسته بیماران را بر آورده کنند و پس از ناکامی از درمان خود، ترغیب می شوند روش های تهاجمی تر را استفاده کنند.


ليزر Co2 Fractional
  راه حلی بسیار کارآمد و عالی برای این افراد می باشد. این روش بر خلاف لیزر های متداول هیچ گونه زخم و یا اثری از خود بر روی پوست بیمار باقی نخواهد گذاشت.

این نوع لیزر علاوه بر اینکه می تواند در جای جوش و اسکارها مفید واقع شود، در درمان پیری پوست نیز موثر بوده و می تواند از مواردی همچون چین و چروک های دور چشم و دهان و یا شلی پوست جلوگیری نماید.

در سال های گذشته از لیز معمولی برای درمان جای جوش و پیشگیری از پیری پوست استفاده می شد اما این روش طول درمان طولانی تری داشت و اثر بخشی آن دیرتر نمایان می شد. گاهی طول درمان آن به 3 تا 4 هفته می رسید و  در این مدت زمان می بایست محل مورد نظر پانسمان می شد که این پانسمان نیز پوست را قرمز می کرد. که ممکن بود این قرمزی 4 تا 6 ماه باقی بماند و البته لازم به ذکر است پوست ایرانیان امکان تیرگی بعد از لیزر را دارد.

به دلیل موارد گفته شده، این نوع لیزر مورد استقبال بیماران و پزشکان قرار نگرفت. پس از آن دانشمندان و محققان به دنبال یافتن روش های بهتر و ساختن لیزر های پیشرفته تری تحقیقات گسترده یا را آغاز کردند. آن ها علاقمند به ساخت دستگاهی بودند که قادر باشد به خوبی جای جوش، فرو رفتگی پوست و یا محل زخم را از بین ببرد و علاوه بر این ها موجب عوارضی مانند قرمز شدن پوست و یا تشکیل لکه های قهوه ای روی آن نشود.

نتیجه تحقیق های صورت گرفته بر روی این مساله، منجر به ساختلیزر CO2 فرکشنال شد و این لیزر بلافاصله توانست جای روش های قبلی را بگیرد. این لیزر می تواند 3 تا 5 روز قرمزی زخم را از بین ببرد و همچنین بعد از 2 یا 4 هفته قرمزی را کاملا برطرف کند. افرادی که از این نوع لیزر استفاده کنند می توانند به راحتی فعالیت های پیشین خود را در داخل و خارج از منزل انجام دهند.
برای توضیح در مورد مکانیسم لیزر CO2 فرکشنال باید بگوییم: لیزر های قبلی نور خود را با شعاع بزرگ به محل مورد نظر می تاباندند. اما در این روش بر خلاف روش های پیشین، ستون هایی از نور لیزر با شعاع بسیار کوچک که در حد میکرون می باشند، بر روی سطح پوست تابیده می شود.

از این رو قسمت هایی از سطح پوست باقی می مانند که سالم بوده و یا اشعه به آن ها نخورده است اما ترمیم پوست با سرعت در این قسمت ها نیز صورت می گیرد.از این نوع لیزر ها تصاویر بسیاری در اینترنت وجود دارد.

کلینیک لیزر و زیبایی رها

کلینیک لیزر رها با استفاده از کادر مجرب پزشکی و با استفاده از بهترین دستگاه های روز دنیا اقدام به ارائه خدمات زیبایی به شما عزیزان نموده است.برخی از خدمات ما عبارتند از:

لیزر موهای زائد ، میکرونیدلینگ ، تزریق ژل ، میکرودرم ابریژن ، هایفو تراپی

برای مشاوره و تعیین وقت می توانید با ما تماس بگیرید.

لیست قیمت لیزر موهای زائد و سایر خدمات را ببینید.

تلفن تماس :

ساعت کار مرکز: هر روز ساعت 10 تا 19 ( غیر از تعطیلات رسمی )

.

همانطور که اشاره شد، در این روش مناطقی از سطح پوست هستند که دچار آسیب نمی شوند. همچنین بیشترین مقدار نور تابیده شده از این لیزر وارد لایه میانی پوست و یا همان درم می شود. این منطقه، دقیقا مکانی ست که باید لیزر در آن عمل کند. زیرا در این ناحیه کلاژن پوست قرار گرفته است که مشکل اصلی افتادگی پوست و یا … ناشی از فوق خرابی درم یا لایه میانی پوست می شود. تابیده شدن نور لیزر در این منطقه باعث تشکیل کلاژن های جدید می گردد.

افراد می توانند با استفاده از این روش پس از گذشت 2 تا 4 ماه، شاهد کاهش شدید چروک های پوستی خود باشند. همچنین پوست از شلی و افتادگی در می آید و اسکار ها و چاله هایی که بعد از جوش، آکنه یا پس از عمل بوجود می آیند با سرعت چشمگیری بهبود می یابد.

av_hr class=’short’ height=’50’ shadow=’no-shadow’ position=’center’ custom_border=’av-border-thin’ custom_width=’50px’ custom_border_color=” custom_margin_top=’30px’ custom_margin_bottom=’30px’ icon_select=’yes’ custom_icon_color=” icon=’ue808′ font=’entypo-fontello’]

لیزر اس اچ آر , لیزر SHR

لیزر اس اچ آر چیست و چرا طرفداران زیادی دارد؟

لیزر اس اچ آر , لیزر SHR

لیزر اس اچ آر , لیزر SHR

لیزر اس اچ آر چیست و چرا طرفداران زیادی  دارد؟

لیزر اس اچ آر ، این سیستم جدید و موثر تحولی بزرگ در حذف موهای زائد به حساب می آید که حاوی فرکانس الکساندریت و سرعت دایود، بدون سوختگی می باشد.
بطور کلی گرچه لیزر دستگاه پیچیده ای است و مکانیسم فنی خاصی دارد ولی تمام لیزرها در یک منطقه خاص گرما ایجاد می کنند که شدت این گرما به نوع لیزر بستگی داشته و ممکن است منجر به سوختن، ذوب کردن، بریدن، بخار کردن و … شوند. پس لیزر تنها باعث ایجاد گرما می شود. لیزرهایی که برای درمان یا امور زیبایی استفاده می شوند نیز همین خاصیت را دارا می باشند و به صورتی تنظیم می شوند که تنها برای بافت خاصی بیشترین اثر بخشی را داشته باشند و بر بافت های دیگر حداقل تاثیر و عوارض را بگذارند.

مثلا لیزری که برای مو به کار می رود، منجر به سوختن مو و ریشه آن میشود اما بر پوست تنها اثر گرمایی دارد و آن را کمی قرمز میکند که گاهی اوقات می تواند منجر به سوختگی خفیف یا تاول شود.

نسل جدید لیزر اس اچ آر مزیت های فراوانی نسبت به نسل قدیمی خود دارد. این مزیت ها شامل موارد زیر می باشد:

 •  طول موج الکساندرایت. لیزر اس اچ آر به حالت اس اچ آر یا همین سوپر لیزر و مطابق یا الکساندرایت بوده که قوی ترین و موثرترین نوع لیزر در جهان می باشد.
 •  سرعت زیاد. سرعت عمل این دستگاه چندین برابر از حالت های پیشین خود شده و کل بدن را تقریبا در دقیقه می توان لیزر کرد.
 •  بدون درد. لیزر اس اچ آر رویای یک لیزر بدون درد را به حقیق رسانده سات. موج بدون گرمای لیزر همراه با خنک کنندگی بی نظیر، یک لیزر کاملا خنک را به شما ارائه می کند. این خنکی در تمام طول جلسه وجود دارد.
 •   قیمت بهتر. به دلایل رقابتی و سرعت عمل عالی دستگاه، هزینه ها به نصف کاهش داده ایم که در نوع خود رکوردی بی نظیر می باشد.
 •  تعداد جلسات کمتر. با استفاده از دستگاه لیزر اس اچ آر ، به تعداد نصف جلسات معمول آی پی ال می توان به نتایج بهتر و موثر تری دست یافت.

تعداد جلسات مورد نیاز برای درمان

به این دلیل که علت و فرم موی زائد در افراد مختلف، متفاوت است تعداد واقعی جلسات درمانی کاملا مشخص نبوده و با توجه به فرد متفاوت است و تا رسیدن به نتیجه رضایت بخش ادامه خواهد یافت.

اما به طور متوسط، تعداد جلسات مورد نیاز برای ریشه کنی موی زائد، 6 جلسه می باشد که با توجه به شرایط افراد بین 4 تا 7 جلسه متغیر است. در تمام طول درمان کیفیت دستگاه لیزر، تجربه و تبحر درمانگر بر تعداد جلسات موثر می باشند.

لازم به اشاره می باشد که موفقیت در درمان با لیزر، به معنی تبدیل موهای ضخیم و یا تیره به کرک و بور می باشد و الزاما نابودی کامل آن ها نیست.

احتمال نتیجه گرفتن در موهای تیره و غیر هرمونی، پوست های روشن و با حساسیت کمتر، از باقی شرایط بیشتر می باشد. به این دلیل که نوع غیر هرمونی برگشت کمتری داشته و موهای تیره انرژی بیشتری جذب می کنند.

همچنین پوست های روشن در مقابل شدت انرژی لیزر تحمل بیشتری نسبت به رنگ های تیره تر پوست دارند.

طبق نظر F.D.A –سازمان دارویی و غذایی آمریکا- بیشتر کاهش دائمی موها برای لیزر ها مطرح می باشد تا محو دائمی و کامل آنها. درصد موفقیت طبق نظر این سازمان حدود 90 درصد گزارش شده است.

معمولا فواصل جلسات، بین 3 تا 5 هفته متغیر می باشد. اگر این فاصله بیش از 5 هفته باشد، امکان بازسازی و تقویت مجدد موهای لیزر شده وجود دارد. در فاصله کمتر از 3 هفته نیز، هنوز تعدادی موی در حال رشد وجود دارد که از پوست خارج نشده و لیزر به آن ها اصابت نخواهد کرد و انجام لیزر بی فایده خواهد بود.

نکته قابل توجه در مورد تمام جلسات لیزر درمانی این است که برای پوست های برنز، سبز تیره یا گندمی شدید، احتمال بروز سوختگی خفیف تا متوسط بیشتر می باشد. البته این مشکل در دستگاه های جدید تا حدی حل شده اما کماکان این ریسک وجود دارد.

کلینیک لیزر و زیبایی رها

کلینیک لیزر رها با استفاده از کادر مجرب پزشکی و با استفاده از بهترین دستگاه های روز دنیا اقدام به ارائه خدمات زیبایی به شما عزیزان نموده است.برخی از خدمات ما عبارتند از:

لیزر موهای زائد ، میکرونیدلینگ ، تزریق ژل ، میکرودرم ابریژن ، هایفو تراپی

برای مشاوره و تعیین وقت می توانید با ما تماس بگیرید.

لیست قیمت لیزر موهای زائد و سایر خدمات را ببینید.

تلفن تماس :

ساعت کار مرکز: هر روز ساعت 10 تا 19 ( غیر از تعطیلات رسمی )

.

آغاز درمان

لازم به ذکر است برای موفقیت بیشتر در جلسات لیزر درمانی، باید تمام موهایی که قصد لیزر آن ها را دارید، رشد کرده و از پوست بیرون آمده باشند. و حداقل 2 تا 3 هفته قبل از درمان، از کندن موها به هر نحوی خودداری شود و تنها در صورت نیاز آن ها را با تیغ می توان تراشید.

تراشیدن موجب بیشتر یا ضخیم تر شدن موها نمی گردد. بسته به سرعت رشد موها، بهتر است جلسه لیزر اس اچ آر یک روز پس از آخرین اصلاح موها باشد. برای کسانی که سرعت رشد موهایشان بالاست یک روز و برای موهایی که رشد کمتری دارند، حداکثر سه روز پس از اصلاح با تیغ، زمان مناسبی برای لیزر می باشد.

بهتر است طول مویی که قرار است ریشه کن شود، کمتر از یک میلیمتر باشد. برای موی بلندتر از 2 میلی متر احتمال هدر رفتن اشعه یا سوختن ساقه مو و در پی آن سوختن خفیف مو، و برای موی هم سطح با پوست احتمال عدم اثابت لیزر، وجود دارد.
می توان شب قبل یا صبح روز جلسه لیزر درمانی، در “جهت رویش موها”-نه  خلاف جهت آن ها- اقدام به تراشیدن موها نمود.

بهتر است اجازه داد موهای لیزر شده خودشان بریزند هرچند با موچین قابل بیرون کشیدن باشند. بعد از این، به هیچ وجه نباید موهای جدیدی را که پس از چند هفته رشد می کنند، کند و باز هم مثل قبل باید از تیغ برای کوتاه کردن آن ها استفاده کرد.

اخیرا کرم هایی وارد بازار شده اند که با مصرف دراز مدت، منجر به کاهش رشد، ضخامت و روشن شدن رنگ مو می شوند و تاثیر خوبی دارند. می توان از این گونه کرم ها به عنوان مکمل درمان لیزر استفاده کرد. این نوع کرم ها موبر نیستند و تنها بر کیفیت یک تار مو تاثیر گذاشته و از تعداد آن ها کم نمی کنند. از استفاده این کرم ها بدون مشورت با پزشک خود خودداری فرمایید.

لینک های مرتبط : لیزر موهای زائد بدن ، لیزر موهای زائد صورت ، لیزر موهای زائد زیر بغل

از بین بردن موهای زائد با روش لیزر

همه چیز در مورد از بین بردن موهای زائد با روش لیزر

همه چیز در مورد از بین بردن موهای زائد با روش لیزر : افزایش روزافزون مخاطبانی که در جستجوی روش‌های بهتر، راحت‌تر، سریع‌تر، با تأثیر بیشتر و غیرتهاجمی‌تر کاهش موهای ناخواسته هستند منجر به گسترش بهره‌گیری از تکنولوژی‌های مختلف از جمله سیستم‌های بر پایه نور هستند. بطوریکه از سال 1996 کاهش موها به کمک این سیستم ها نظیر انواع لیزرها وIPL به شدت گسترش یافته است .

از بین بردن موهای زائد با روش لیزر

از بین بردن موهای زائد با روش لیزر

از بین بردن موهای زائد با روش لیزر

دستگاه لیزر موهای زائد با رساندن نور به سمت ریشه مو یا Cible مو که همان محل انباشته شدن ملانین در ریشه هر مو است، رنگدانه موجود در ریشه موهارا را از بین می‌برد و رشد مو را متوقف می‌کند.

در این روش ، فولیکول موهای زائد کاملا تخریب می‌شود و امکان رشد موهای زائد در آن ناحیه خاص از بین می‌رود. این درمان در چند مرحله و طی چند هفته انجام می‌شود.

نتیجه حاصل از این روش در اغلب مواقع، موفقیت‌آمیز و دائمی است. اگر شما هم تصمیم به انجام لیزر دارید توصیه‌های زیر می‌تواند کمک کننده باشد.

به بیمارانی که لیزر درمانی شده‌اند، توصیه می‌شود بعد از اتمام دوره لیزر موهای زائد که عموماً شش جلسه (هر ماه یک بار) است، سالی یک یا دو بار تحت لیزر درمانی قرار گیرند.

یک یا دو جلسه لیزر درمانی در طول یک سال، سبب می‌شود تا موها مثل گذشته رشد نداشته باشند، یا موهای جدید کمتر رشد کنند .

در روش لیزر درمانی، لیزر گرمای زیادی تولید می‌کند و گرما رنگ‌دانه مو را تخریب می‌کند و مو را از بین می‌برد، اما ممکن است یک سری از موها از بین نروند لذا این روش نیاز به تکرار دارد.

 

کلینیک لیزر و زیبایی رها

کلینیک لیزر رها با استفاده از کادر مجرب پزشکی و با استفاده از بهترین دستگاه های روز دنیا اقدام به ارائه خدمات زیبایی به شما عزیزان نموده است.برخی از خدمات ما عبارتند از:

لیزر موهای زائد ، میکرونیدلینگ ، تزریق ژل ، میکرودرم ابریژن ، هایفو تراپی

برای مشاوره و تعیین وقت می توانید با ما تماس بگیرید.

لیست قیمت لیزر موهای زائد و سایر خدمات را ببینید.

تلفن تماس :

ساعت کار مرکز: هر روز ساعت 10 تا 19 ( غیر از تعطیلات رسمی )

.

مزایای از بین بردن موهای زائد با روش لیزر

قابل انجام در تمام نواحی بدن

رفع و از بین بردن موهای زائد بدن با لیزر در تمام نواحی بدن مانند صورت (چانه، گونه، گوش، پیشانی و پشت لب)، گردن، پا، دست، زیر بغل، شرمگاه و …. مناسب است.

دقت بالا

دستگاه لیزر کلینیک ما به شکلی موهای ضخیم و تیره را مورد درمان قرار می دهند که به پوست مجاور آسیبی وارد نمی کنند.

سرعت بالا

هر پالس لیزر در زمانی کمتر از یک ثانیه به طور همزمان چندین موی زائد را حذف می کند. لیزر موهای زائد بیکینی در هر یک ثانیه منطقه ای به اندازه تقریبی یک سکه کوچک را تحت درمان قرار می دهد. نواحی کوچکی مثل پشت لب در کمتر از یک دقیقه و نواحی بزرگتر مانند کمر و پا ها حتی تا یک ساعت هم زمان می برد.

رفع دائمی موهای زائد

بطور میانگین در ۹۰درصد از بیماران بعد از انجام سه تا پنج جلسه درمان، موهای زائد کاملا برطرف می شود.

عوارض از بین بردن موهای زائد با روش لیزر

لیزر موهای زائد بدن یک روش بی خطر برای از بین بردن و رفع موهای زاید بدن و صورت است. بسیاری از افرادی که می خواهند لیزر موهای زائد انجام دهند، درباره اثر لیزر بر اجزای داخلی بدن خود نگران هستند.

مزایای لیزر موهای زائد زیر بغل و لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی انجام می شود اینست که هیچ ارتباطی با اجزای داخلی بدن مثل تخمدان یا بافت سینه ندارد و هیچ آثار مخرب و ضرری را به همراه ندارد ندارد، زیرا نور لیزر در این درمان تا این عمق به بدن نفوذ نخواهد کرد.

این مسئله در جهان مورد بررسی قرار گرفته و مشخص شده است که میزان نفوذ لیزر در پوست خیلی کم و شاید به عمق چند میلی متر است، بنابراین اصلا امکان نفوذ به بافت های عمیقتر وجود ندارد که باعث مشکل شود.

در این روش نور لیزر فقط ریشه موهای زاید را تحت تاثیر قرار داده و به نواحی مجاور پوست و بافت های عمیقتر بدن صدمه ای را وارد نمی کند و تا کنون عوارضی بجز قرمزی و التهاب چند روزه پوست برای این روش درمانی گزارش نشده است.

تعداد جلسات درمانی مورد نیاز برای هر فرد در اولین مراجعه وی به کلینیک مشخص می شود.

از بین بردن موهای زائد با روش لیزر در بارداری بهتر است استفاده نشود اما در زمان شیردهی بلامانع است. مراکز درمانی با خریددستگاه لیزر پوست متنوع از جمله دستگاه لیزر الکساندرایت، دایود و … به‌ صورت سفارشی، بسته به محل و جنس و ظاهر پوست و مو آن ناحیه، بهترین دستگاه لیزر را انتخاب می‌کنند که با پوست و موی آن ناحیه سازگار باشد و بتوان به بهترین نتایج ممکن رسید.

در چه شرایطی نمی‌توان از لیزر استفاده کرد ؟

در چه شرایطی نمی‌توان از لیزر استفاده کرد ؟

در چه شرایطی نمی‌توان از لیزر استفاده کرد ؟ در کلینیک لیزر موهای زائد رها قبل از انجام این خدمت، سوالاتی از شخص پرسیده می‌شود، سوال از مواردی هم‌چون: ابتلاء شخص به بیماری قند و بیماری قلبی. چنین مواردی می‌تواند مانع ارائه‌ی خدمات مذکور شود.

هم‌چنین اگر در موضعی که قرار است لیزر موهای زائد بر روی آن انجام شود، آکنه (نوعی جوش)، سوختگی و آفتاب‌سوختگی و احساس سوزش و هر‌گونه ناراحتی‌های پوستی وجود داشته باشد لیزر مربوطه انجام نمی‌شود. از دیگر مواردی که می‌تواند مانع ارائه‎ی خدمت مذکور به متقاضی شود می‌توان به بیماری‌هایی با علائم تب اشاره کرد.

در چه شرایطی نمی‌توان از لیزر استفاده کرد ؟

در چه شرایطی نمی‌توان از لیزر استفاده کرد ؟

در چه شرایطی نمی‌توان از لیزر استفاده کرد ؟ باید ها و نباید ها

در پاسخ به پرسش در چه شرایطی نمی‌توان از لیزر استفاده کرد ؟ سایر مواردی که به علت آن استفاده از لیزر موهای زائد مقدور نخواهد بود یا تابع شرایطی خاص خواهد بود عبارتند از:

1- اشخاصی که موهای سفید دارند.
2- کسانی که حمام آفتاب گرفته و یا از “سولاریوم” استفاده کرده‌اند.
3- افرادی که در ایام اخیر از نوع دیگری از لیزر استفاده کرده‌اند.
4- کسانی که داروهای ضدحساسیت در مقابل نور مصرف می‌کنند که لازم است از 4 هفته قبل از لیزردرمانی این دارو قطع شود.
5- کسانی که در ایام اخیر Pelling انجام داده‌اند.

ضمناً در صورت داشتن هر نوع بیماری خاص بهتر است ضمن اطلاع‌رسانی به مرکز لیزردرمانی مربوطه، با پزشک خود نیز مشورت بفرمایید.

 

کلینیک لیزر و زیبایی رها

کلینیک لیزر رها با استفاده از کادر مجرب پزشکی و با استفاده از بهترین دستگاه های روز دنیا اقدام به ارائه خدمات زیبایی به شما عزیزان نموده است.برخی از خدمات ما عبارتند از:

لیزر موهای زائد ، میکرونیدلینگ ، تزریق ژل ، میکرودرم ابریژن ، هایفو تراپی

برای مشاوره و تعیین وقت می توانید با ما تماس بگیرید.

لیست قیمت لیزر موهای زائد و سایر خدمات را ببینید.

تلفن تماس :

ساعت کار مرکز: هر روز ساعت 10 تا 19 ( غیر از تعطیلات رسمی )

.

 

20 نکته درباره کاهش موهای زائد ( ناخواسته ) توسط لیزر

1 – رنگدانه‌های ملانین در پوست و موی ما اشعه‌ خورشید را جذب، و از این طریق بدن و پوست ما را محافظت می‌کنند. این رنگدانه‌ها بهترین هدف برای اشعه لیزر در درمان موهای ناخواسته می‌باشند.

2 – لیزر‌های مختلفی در درمان موهای ناخواسته استفاده می‌شود: لیزر الکساندرایت که در پوست‌های روشن بهتر عمل می‌کند
3

– با توجه به پیشرفت در ساخت تجهیزات لیزری تقریباً لیزرها عوارض شدید و غیر قابل پیش‌بینی خاصی را ایجاد نمی‌کنند. لیزر در واقع طیف خاصی از نور است که تقویت شده و بصورت موازی و هم‌فاز تابانده می‌شود. در لیزرهای مورد استفاده برای موهای ناخواسته، طیف خاصی از نور لیزر با عمق نفوذ ۲ تا ۳میلی‌متر به زیر پوست، صرفاً ملانین موجود در ریشه مو را هدف گرفته و متعاقب آن ریشه مو را تخریب می‌کنند و معمولاً به بافت‌های مجاور آسیبی نمی‌رسد.

4 – در افراد با پوست روشن و موهای تیره و ضخیم احتمال کاهش موهای ناخواسته (بدون در نظر گرفتن عامل ایجاد کننده)، بعد از جلسات درمانی حدود 80 درصد است. موهای باقی‌مانده، اغلب نازک‌تر و روشن‌تر می‌شوند.

5 – در افراد با موهای تیره، ضخیم و با تراکم زیاد، ممکن است درد و سوزش در هنگام کار با لیزر ایجاد شود.

6 – معمولاً تأثیرات اولیه لیزر بر موهای ناخواسته تا دو هفته بعد از انجام لیزر مشاهده می‌شود. بعد از این زمان موها سست شده و می‌ریزند. در هر بار تکرار لیزر، موها نازک‌تر و تراکم موها کم‌تر می‌شود تا در نهایت در پایان جلسات درمانی، اکثر موهای ناخواسته از بین می‌روند.

7 – کاهش موهای ناخواسته توسط لیزر، به حضور مو در کانال مو وابسته است. بنابراین بدون رویش مجدد موها در منطقه درمان، لیزر مجدد موثر نخواهد بود. رویش مجدد مو بستگی به چرخه رشد آن دارد. زمان میانگین رشد، 4 الی 8 هفته می‌باشد. با توجه به سرعت رویش موها، جلسات لیزر در ناحیه صورت با فواصل 4 تا 6 هفته و در اندام‌ها حدود 8 هفته توصیه می‌شود.

8 – در فواصل لیزر درمانی (تا رشد مجدد موها) توصیه می‌شود که موها صرفاً تراشیده شده و یا از موبر استفاده گردد. توصیه اکید آن است که در این فاصله از کندن موها، بند انداختن و اپیلاسیون خودداری شود، چرا که کندن مو از ریشه با بند، موچین و یا دستگاه‌های مختلف باعث حذف موها در کانال مو و ملانین هدف می‌شود که این امر تأثیر لیزر را بسیار کاهش می‌دهد.

9 – در فواصل لیزر درمانی برای جلوگیری از هرگونه تغییر رنگ پوست (پررنگی و کم‌رنگی) باید از آفتاب پرهیز نمود. اجتناب از آفتاب در زمان قبل و بعد از درمان از تحریک ملانوسیت‌ها و به دنبال آن از تغییرات رنگی پوست جلوگیری می‌کند. لذا پیشنهاد می‌شود که افراد از 4 تا 6 هفته قبل و نیز بعد از درمان با لیزر، از نور آفتاب دوری نموده، از ضد آفتاب‌ها بطور منظم و مستمر استفاده نمایند.

10 – هر چه موها تیره‌‌تر و ضخیم‌تر و نیز پوست روشن‌تر باشد، تاثیر لیزر بیشتر است. اکثر لیزرها بر موهای بور و کم‌رنگ تاثیر کمی دارند و حدوداً می‌توانند ۳۰ تا ۴۰ درصد این موها را کاهش دهند. افراد با موی بلوند و روشن کاندید خوبی برای لیزر جهت کاهش موهای ناخواسته نمی‌باشند و نیاز به جلسات درمانی بیشتری دارند.

11 – در حال حاضر هیچ لیزری روی موهای کاملاً سفید تأثیر ندارد. اغلب در این افراد انجام الکترولیز توصیه می‌گردد.

12 – محل رویش موهای ناخواسته نیز در تأثیر لیزر و تعداد جلسات آن موثر می‌باشد. برای مثال در صورت، موهای ناحیه چانه نسبت به سایر نقاط، مقاومت بیشتری به درمان توسط لیزر دارند که به تبعِ آن به تعداد جلسات بیشتری برای درمان نیاز خواهد بود.

13 – تقریباً تمام افراد می‌توانند از لیزرها برای کاهش موهای ناخواسته خود استفاده نمایند. گرچه بهترین نتایج در افرادِ با موهای تیره و ضخیم و پوست روشن دیده می‌شود. تفاوتی در سنین مختلف و بین مردان و زنان در استفاده از این سیستم‌ها وجود ندارد.

14 – برای دست یافتن به نتایج مناسب جهت کاهش موهای ناخواسته، معمولاً حداقل 3 تا 8 جلسه درمان با لیزر مورد نیاز می‌باشد. همچنین جهت جلوگیری از رویش مجدد موها در منطقه تحت درمان، تکرار لیزر هر 6 الی 12 ماه یک‌بار برای بیشتر افراد الزامی است.

15 – گرچه لیزر ایمن است اما در دوران بارداری، با توجه به حساسیت افراد و مسائل قانونی متعاقب آن، بهتر است از لیزر استفاده نشود.

16 – مراقبت های بعد از لیزر در صورت درد، سوزش، قرمزی و ورم احتمالی شامل استفاده از کیسه یخ و تجویز کرم‌های استروئیدی می‌باشد .

17 – در صورت آسیب‌های اپیدرمال استفاده از آنتی‌بیوتیک‌ها و ضدویروس‌ها نیز تحت نظر پزشک معالج توصیه می‌شود.

18 – در اکثر افراد عارضه‌ای مشاهده نمی‌شود. اما ندرتاً تغییرات رنگی پوست (پررنگی و کم‌رنگی) مشاهده می‌شود این تغییرات ممکن است برای ماه‌ها باقی بماند ولی تقریباً همیشه موقتی و گذرا می‌باشند. در افراد با پوست روشن این عارضه بسیار نادرتر است.

19 – در افراد با پوست تیره ندرتاً سوختگی و یا تاول نیز ممکن است مشاهده شود که قابل درمان و بهبودی می‌باشد.

20 – در نهایت باید از لیزرها انتظار واقعی داشت. تبلیغات نادرست و اغراق‌آمیز همه را سردرگم می‌نماید. واقعیت آن است که جلسات متعدد برای کاهش موها توسط لیزر لازم است. در ضمن پاسخ در افراد مختلف نیز متفاوت و لفظ کلمه تضمینی نشانگر ناصحیح بودن تبلیغ در حوزه پزشکی می‌باشد.

در چه شرایطی نمی‌توان از لیزر استفاده کرد ؟

دستگاه لیزر موهای زائد الکساندرایت

دستگاه لیزر موهای زائد الکساندرایت

دستگاه لیزر موهای زائد الکساندرایت (الکس) : لیزر موهای زائد روشی بسیار موثر با بیشترین ماندگاری اثر ، برای از بین بردن موهای زائد میباشد .
دستگاه لیزر موهای زائد الکساندرایت یکی از پیشرفته ترین و قابل تاییدترین دستگاه های لیزر در دنیا می باشد که جهت از بین بردن موهای زائد مورد استفاده قرار می گیرد. از ویژگی های منحصر به فرد دستگاه لیزر الکساندرایت قابلیت تنظیم طول موج یا همان pulse duration است .

دستگاه لیزر موهای زائد الکساندرایت

دستگاه لیزر موهای زائد الکساندرایت

ویژگی های دستگاه لیزر موهای زائد الکساندرایت

در دستگاه لیزر موهای زائد الکساندرایت با تنظیم طول موج و میزان انرژی برای از بین بردن هر نوع مو و پوست شاهد بیشترین تاثیر بر روی ریشه موها ، بوده ایم .

لیزر موهای زائد الکساندرایت دقت بسیار بالایی در تخریب فولیکول ریشه موها دارند و به بافت‌های پوستی اطراف آن هیچ آسیبی نمی‌رسانند.لیزر الکساندرایت سریع‌ترین نوع لیزر نیز می باشد .

بوسیله دستگاه لیزر موهای زائد الکساندرایت میتوان میزان انرژی لیزر را با توجه به نوع و رنگ پوست و مو تنظیم نمود که این امر باعث میشود از این دستگاه برای رفع انواع موها ، اعمم از نازک یا ضخیم ، مشکی یا بور بتوان استفاده نمود.

طول موج‌های نور با انرژی بالا که توسط دستگاه لیزر الکس ساطع می‌شود، به انرژی گرمایی تبدیل می‌شود و گرمای آن به نواحی هدف در ریشه موها وارد میشود. لیزر الکساندرایت بر پایه فرایندی به نام فوتوترمولیز عمل می‌کند که به معنی استفاده از نور (فوتو) برای گرم کردن (ترمو) ناحیه خاصی ، به منظور تخریب (لیز) ریشه موها می‌باشد.

 

 

کلینیک لیزر و زیبایی رها

کلینیک لیزر رها با استفاده از کادر مجرب پزشکی و با استفاده از بهترین دستگاه های روز دنیا اقدام به ارائه خدمات زیبایی به شما عزیزان نموده است.برخی از خدمات ما عبارتند از:

لیزر موهای زائد ، میکرونیدلینگ ، تزریق ژل ، میکرودرم ابریژن ، هایفو تراپی

برای مشاوره و تعیین وقت می توانید با ما تماس بگیرید.

لیست قیمت لیزر موهای زائد و سایر خدمات را ببینید.

تلفن تماس :02126701969

ساعت کار مرکز: هر روز ساعت 10 تا 19 ( غیر از تعطیلات رسمی )

.

 

دستگاه لیزر موهای زائد الکساندرایت در کلینیک لیزر رها

شواهد عملی ثابت کرده است که لیزر الکساندرایت با طول موج 755 نانومتر، کارآمدترین نوع لیزر برای درمان موهای زائد است.

دستگاه لیزر موهای زائد الکساندرایت از نوع لیزرهای جامد است و در محدوده نور مرئی می باشد.

ریشه مو دارای رنگدانه ای به نام ملانین بوده که در روند رشد مو ، به تدریج این رنگدانه فعال می شود و تمامی بدنه یک مو را تیره و به رنگ های سیاه ، قهوه ای و بلوند و … در می آورد .

با توجه به جذب بالای اشعه لیزر در این طول موج خاص ،این لیزر بیشترین و سریع ترین تاثیررا بر ملانین موجود در ریشه موها میگذارد و کاربرد ویژه آن در از بین بردن موهای نازک و بور است. امواج نور لیزر بر فولیکول‌های مو تأثیر گذاشته و باعث ریختن موهای زائد و ممانعت از رویش مجدد آنها می‌شوند..

این لیزر برای درمان موهای زائد همه مناطق بدن و صورت و حتی موهایی با رنگ روشن ، بسیار مناسب است. دستگاه لیزر موهای زائد الکساندرایت ، نوعی لیزر با کارآیی بسیار بالاست که می‌توان از آن در نواحی وسیع پوشیده از مو مثل پاها و دستها استفاده نمود چون سرعت و اثر گذاری فوق العاده ، لیزر الکس موجب سهولت در انجام لیزردرمانی این مناطق می باشد.

از این لیزر می‌توان برای حذف موهای زائد در هر نقطه‌ای از بدن از جمله زیر بغل، سینه‌، صورت، گردن، کمر و پاها استفاده کرد. در روش استفاده از لیزر، فولیکول موهای زاید کاملا تخریب می‌شود و امکان رشد موهای زاید در ناحیه خاص از بین می رود. این درمان در چند مرحله و طی چند هفته انجام می‌شود. نتیجه حاصل از این روش در اغلب مواقع، موفقیت‌آمیز و دایمی است.

دستگاه لیزر موهای زائد الکساندرایت مجهز به سیستم خنک کننده مخصوص برای جلوگیری از ایجاد گرما در سطح پوست، می باشد . سیستم خنک کننده ی جدید و قوی این دستگاه آسایش و امنیت را برای پزشک وبیمار به ارمغان آورده است و باعث کاهش سوزش و پیشگیری از هر نوع قرمزی و التهاب در پوست میشود .

لیزر چیست و چگونه میتواند موهای زائد

لیزر چیست و چگونه میتواند موهای زائد را از بین ببرد ؟

لیزر چیست و چگونه میتواند موهای زائد را از بین ببرد ؟ در این مقاله قصد داریم ، در رابطه با نحوه عملکرد دستگا های لیزر و طریقه از بین بردن موهای زائد ( لیزر موهای زائد ) از این طریق را تشریح کنیم ، با لیزر رها همرا باشید.

لیزر چیست و چگونه میتواند موهای زائد

لیزر چیست و چگونه میتواند موهای زائد

لیزر چیست و چگونه میتواند موهای زائد را از بین ببرد

در واقع لیزر یک نور تک رنگ و با یک طول موج می باشد.

دستگاه لیزر حذف موهای زائد، نور را با رنگ‌‌ها و طول موج‌های خاصی تولید می‌کند. ما با استفاده از طول موج‌های متفاوت لیزر می‌توانیم بین ساختارهای پوست و هدف، تمایز قائل شویم.

روش درمانی لیزر تنها با یک ضربه، موهای زائد و خطوط ریز را ناپدید می‌کند. دستگاه لیزر ، نورهای خاص و متمرکزی را به ریشه‌ی موها ارسال می‌کند که این نورهای متمرکز از طرف رنگ‌دانه‌های مو جذب می‌شود .

این امر سبب پژمرده شدن فولیکوژن‌های مو شده و در نهایت موهای زائد را از بین میبرد .جالب است بدانید در موها رنگدانه هایی وجود دارد به نام ملانین .

تعداد بسیار زیادی ملانین در موها وجود دارد که به نور لیزر حساس می باشند ونور لیزر توسط آنها جذب شده واین امر سبب تخریب سلول های سازنده مو می شود. در لیزر موی زائد، ساختار مورد نظر ما رنگدانه‌ای است که در تار مو بیشترین تعداد را به خود اختصاص داده است.

کلینیک لیزر و زیبایی رها

کلینیک لیزر رها با استفاده از کادر مجرب پزشکی و با استفاده از بهترین دستگاه های روز دنیا اقدام به ارائه خدمات زیبایی به شما عزیزان نموده است.برخی از خدمات ما عبارتند از:

لیزر موهای زائد ، میکرونیدلینگ ، تزریق ژل ، میکرودرم ابریژن ، هایفو تراپی

برای مشاوره و تعیین وقت می توانید با ما تماس بگیرید.

لیست قیمت لیزر موهای زائد و سایر خدمات را ببینید.

تلفن تماس :

ساعت کار مرکز: هر روز ساعت 10 تا 19 ( غیر از تعطیلات رسمی )

.

در طول درمان، هر تار مو پرتو لیزر را به ریشه‌‌ی خود هدایت کرده، از حرارت لیزر ترکیده و ریشه آن آسیب می‌بیند. پس از هر جلسه این آسیب بیشتر می‌شود و تار مو پس ازطی جلسات درمان نازک‌تر و سبک‌تر می‌شود.

با آسیب وارد شده به ریشه مو، رشد مو به طور قابل توجهی کاهش می‌یابد. پرتو لیزر، سایر ساختارهای پوست را تشخیص نمی‌دهد و از آنها بدون هیچ‌‌گونه آسیبی عبور می‌کند.

به همین دلیل، تنها همان تار موی دارای رنگدانه درمان می‌شود و به پوست هیچ آسیبی وارد نمیشود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با مقاله لیزر چیست و چگونه میتواند موهای زائد را از بین ببرد ؟ با متخصصین ما در کلینیک لیزر رها تماس بگیرید.