مراقبت های پس از لیزر موهای زائد

مراقبت های پس از لیزر موهای زائد : پس از انجام دادن لیزر تنها به مدت 10 تا 15 دقیقه قرمزی کمی را مکان محل فولیکول های مو در زیر پوست داشته ایم که سبب می شود در فولیکول ها ریشه مو سوخته شود و نیازی نیست کار ویژه ی انجام بدهیم و بعد از چند دقیقه این مشکل برطرف خواهد شد.

مراقبت های پس از لیزر موهای زائد

مراقبت های پس از لیزر موهای زائد

مراقبت های پس از لیزر موهای زائد

در فاصله های لیزر درمانی که عموما 4 تا 6 هفته یک بار شکل می گیرد به بیمار پیشنهاد می شود که موها را به صورت سطحی و با ریش تراش یا تیغ بتراشد .

اکیدا به بیمار توصیه می کردد که در فاصله های بین جلسات لیزر مو مخصوصا در 4 ماه اول شروع لیزر از کندن موها از ریشه به هر صورتی مانند مومک یا بند انداختن و … خود داری شود .

زیرا که کندن مو از ریشه با موچین یا بند یا کرم های موبر سبب کم شدن میزان تاثیر لیزر درمانی و عدم حاصل شدن نتیجه مناسب می گردد . مراقبت های پس از لیزر موهای زائد اصول و قاعده های داشته است که اگر آن ها را رعایت کنیم می توانیم نتیجه بهتر یا مطلوب تری را داشته باشد.

کلینیک لیزر و زیبایی رها

کلینیک لیزر رها با استفاده از کادر مجرب پزشکی و با استفاده از بهترین دستگاه های روز دنیا اقدام به ارائه خدمات زیبایی به شما عزیزان نموده است.برخی از خدمات ما عبارتند از:

لیزر موهای زائد ، پاکسازی پوست ، جوانسازی پوست

برای مشاوره و تعیین وقت می توانید با ما تماس بگیرید.

تلفن تماس :

ساعت کار مرکز: هر روز ساعت 10 تا 19 ( غیر از تعطیلات رسمی )

.

لینک های مرتبط : لیزر موهای زائد بدن ، لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی ، لیزر موهای زائد ناحیه بیکینی ، لیزر موهای زائد صورت ، لیزر موهای زائد زیر بغل

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *