لیزر موهای زائد چقدر زمان میبرد

لیزر موهای زائد چقدر زمان میبرد

لیزر موهای زائد چقدر زمان میبرد : در ابتدا بهتر است به این واقعیت اشاره کنیم که در حال حاضردر دنیا چیزی به نام حذف دائمی موهای زائد وجود نداشته و هیچ پایه علمی نیز ندارد . در تمام روش ها از جمله لیزر مو ، کاهش طولانی مدت موهای زائد هدف می باشد . لیزر به هیچ عنوان ۱۰۰ درصد موها را از بین نخواهد برد و در بهترین شرایط بین ۸۵ تا ۹۰ درصد موها ازبین رفته و بقیه موها به صورت کرک یا پرز درآمده و نازک میشوند.

لیزر موهای زائد چقدر زمان میبرد

لیزر موهای زائد چقدر زمان میبرد

لیزر موهای زائد چقدر زمان میبرد

در روش استفاده از لیزر موهای زائد ، فولیکول موهای زاید کاملا تخریب می‌شود و امکان رشد موهای زاید در ناحیه ایی که تحت درمان با لیزرقرار گرفته ، از بین می رود. درمان با لیزر در چند مرحله و طی چند هفته انجام می‌شود. چون تمام موها دارای مرحله رشد فعال و هم ‌زمان نیستند، با یک جلسه لیزر نمی‌توان تمام موهای زائد موجود در یک نقطه از بدن را از بین برد .

پس ازانجام اولین جلسه لیزر، برخی موها فورا میافتند ولی اغلب موها بعد از 2 هفته از بین می روند. میتوان گفت اولین اثرقطعی لیزر روی موهای زائد دو هفته بعد از لیزر درمانی میباشد . پس تا دو هفته اول ، مراجعه کننده هیچ اثری را نمی بیند ، بعد از دو هفته موهای لیزر شده سست و نازک تر میشود و رشدشان هم کمتر میشود و هر بار که لیزر تکرار میشود تراکم موهها کمتر میشود تا اینکه بالاخره اکثر موهای زاید ( ۸۰ تا ۱۰۰ درصد ) از بین می روند .

البته هر چه موها تیره‌‌تر و ضخیم‌تر و پوست روشن‌تر باشد، تاثیر لیزر بیشترخواهد بود . اکثر لیزرها بر موهای بور و کم‌رنگ تاثیر کمی دارند و حدوداً می‌توانند ۳۰ تا ۴۰ درصد این موها را کاهش دهند. افراد با موی بلوند و روشن کاندید خوبی برای لیزر جهت کاهش موهای ناخواسته نمی‌باشند. و نیاز به جلسات درمانی بیشتری دارند .

 

کلینیک لیزر و زیبایی رها

کلینیک لیزر رها با استفاده از کادر مجرب پزشکی و با استفاده از بهترین دستگاه های روز دنیا اقدام به ارائه خدمات زیبایی به شما عزیزان نموده است.برخی از خدمات ما عبارتند از:

لیزر موهای زائد ، میکرونیدلینگ ، تزریق ژل ، میکرودرم ابریژن ، هایفو تراپی

برای مشاوره و تعیین وقت می توانید با ما تماس بگیرید.

لیست قیمت لیزر موهای زائد و سایر خدمات را ببینید.

تلفن تماس :

ساعت کار مرکز: هر روز ساعت 10 تا 19 ( غیر از تعطیلات رسمی )

.

 

لیزر موهای زائد با دستگاه الکس

البته لیزر الکس یکی از پیشرفته ترین دستگاه های لیزر دنیا برای از بین بردن موهای زائد می باشد که یکی از خصوصیات منحصر بفرد این دستگاه ، قابل تنظیم بودن طول موج و میزان انرژی برای از بین بردن هر نوع مو صرفنظر از رنگ مو و پوست می باشد . ما با تنظیمات فوق میتوانیم بیشترین تاثیر را نسبت به سایر لیزر ها بر روی موهای نازک و بور ، داشته باشیم .

لیزر موهای زائد با دستگاه الکساندرایت

لیزر الکساندرایت از نوع لیزرهای جامد است که دارای طول موج ۷۵۵ نانومتر و در محدوده نور مرئی می باشد. با توجه به جذب بالای ملانین در این طول موج ، شاهد بیشترین میزان تاثیر بر فولیکولهای مو خواهیم بود حتی موهای نازک و بور. برخی کارشناسان لیزر الکس را قدرتمندترین و پر تاثیرترین لیزر می دانند. این دستگاه مجهز به سیستم خنک کننده مخصوص برای جلوگیری از سوزش می باشد.

نکته قابل توجه دیگر اینکه تاثیر لیزر و تعداد جلسات مورد نیاز در مناطق مختلف صورت و بدن به یک اندازه نیست . مثلا در صورت معمولا مو های ناحیه چانه نسبت به سایر نقاط صورت به درمان با لیزر مقاوم تر است و به تعداد جلسات بیشتری برای درمان نیاز دارد.

بیشتر بخوانید : فاصله بین جلسات لیزر موهای زائد صورت

لیزر موهای زائد در مرکز لیزر رها

معمولا لیزر موی زائد در سه تا شش جلسه انجام می‌شود که فاصله جلسات در لیزر صورت ، چهار هفته یکبار و در مورد بدن چهار الی شش هفته یکبار می‌باشد. البته معمولا از جلسه سوم به بعد فاصله جلسات طولانی تراز موارد گفته شده می‌شود.

معمولا در جلسه اول تا حدودی موها از بین خواهند رفت اما بعد از جلسه دوم وسوم روند ازبین رفتن موها بسیار سریعتر میباشد . این مورد نیز بستگی به محل لیزر شده دارد مثلا در ناحیه زیر بغل و بیکینی نسبت به دستها و صورت ، تاثیر لیزر خیلی سریعتر خواهد بود .

توجه به این نکته ضروری است که برای رفع موهای زائد با لیزر ، تکرار حداقل ۴ جلسه لیزر درمانی الزامی میباشد .

این چهار جلسه در همه ناحیه ها ، حداقل جلساتی است که باید انجام شود در غیر این صورت ممکن است بعد از گذشت چند ماه ، فولیکولهای مو بازسازی و ترمیم شده و رشد موها به حالت طبیعی قبل برگردد .

در این حالت ، پیازهای مو از مرحله غیرفعال و دوره استراحت به مرحله فعال رشد خود باز میگردند و بیمار در این مرحله با رشد موهای زائد در ناحیه درمان شده، مواجه خواهد شد. به همین خاطر لازم است برای درمان کامل و از بین رفتن تمامی موها درهر ناحیه از بدن ، چند جلسه لیزر درمانی برای بیمار استفاده شود.

در پاسخ به سوال لیزر موهای زائد چقدر زمان میبرد گفتنی است ماندگاری اثر لیزر به هیچ عنوان همیشگی نبوده و پس از اتمام جلسات ، برای ماندگاری نتیجه حداقل سالانه یک جلسه لیزر، به عنوان درمان نگهدارنده باید تکرار شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *