لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی

لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی

لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی | لیزر موهای بیکینی یکی از پرطرفدارترین درمان ها برای خلاصی از موهای زائد می باشد. از موثرترین و بی دردترین روش های موجود میتوان به لیزر اشاره نمود. با توجه به حساس تر بودن پوست ناحیه تناسلی و زخیم تر بودن موهای این ناحیه، پیدا کردن روش مناسب حائز اهمیت است. لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی باعث کم شدن تیرگی این نواحی نیز میگردد.

روش های مختلفی برای از بین بردن موهای زائد استفاده می شود. از این روشها میتوان به وکس و شیو اشاره کرد. هر کدام از این روش ها معایب خود را دارد. به عنوان مثال شیو کردن باعث زخیم تر شدن موها میگردد. بنابراین این گزینه برای خلاصی دائم از شر موهای زائد گزینه ی مناسبی نخواهد بود. روش وکس نیز به مرور باعث افتادن پوست نواحی حساس  و ایجاد جوش های زیر پوستی میگردد.

لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی با حداقل درد و حداکثر ماندگاری ، بهترین شیوه پیشنهاد میگردد.

بیشتر بخوانید : همه چیز در مورد از بین بردن موهای زائد با روش لیزر

لیزر موهای بیکینی

پس از تولید و عرضه دستگاه های لیزر در بازار ، بانوان نسبت به مردان استفاده بیشتری از این دستگاه ها داشتند. توجه بانوان به زیبایی باعث شده است که از خدمات لیزر بیشتر استفاده کنند. لیزر برای حذف موهای زائد نواحی بدن یکی از این خدمات است. لیزر موهای بیکینی یک یاز خدمات لیزر برای حذف موهای زائد می باشد.

موهای زائد ناحیه تناسلی همواره برای افراد یک دغدغه بوده است. روش های مختلف برای حذف این موها دائمی نیستند. علاوه بر آن هر کدام مشکلات خود را دارند. استفاده از تیغ برای بسیاری توام با جوش های ریز زیر پوستی است. استفاده از موبرها به خاطر شیمیایی بودن حساسیت ها ، خشکی و سوختگی به همراه دارد. لیزر یکی از بهترین راهکارها برای حذف دائمی موهای بیکینی می باشد.

ما در لیزر رها با استفاده از پرسنل مجرب پزشکی و دستگه قدرتمند و استاندارد الکس خدمات را ارائه می کنیم. دوره درمانی تجویز شده موهای زائد شما را برای همیشه حذف خواهد کرد. برای مشاوره تعداد جلسات اولیه و تکرار با ما تماس بگیرید.

لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی

لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی

لیزر ناحیه تناسلی مردان

از بین بردن موهای زائد پشت گردن و کمر و سینه آقایان برایشان سخت و همراه با درد میباشد. لیزر ناحیه تناسلی مردان، از ریشه موها را از بین خواهد برد. این روش برای خلاصی مردان از شر موهای زخیم و پرپشت روش بسیار موثری میباشد. در ضمن، پوست بدن را نرم و یکدست مینماید.

این روش برای از بین بردن موهای دست ها ، چانه، بکینی، گردن ، پشت کمر و روی باسن نیز موثر است. لیزر ناحیه تناسلی مردان با ایجاد امکان روشی در دسترس و بدون درد باعث بالاتر رفتن اعتماد به نفس و خلاصی از شر موهای پرشت و زخیم میگردد.

عوارض لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی مردان

این روزها مردان نیز به زیبایی خود اهمیت زیادی می دهند. حذف موهای زائد مردان علاوه بر زیبایی در زندگی زناشویی یک مساله بهداشتی نیز به حساب می آید. لیزر موهای زائد به خودی خود هیچ عارضه خاصی را برای افراد ندارد. تحقیقات نشان می دهد که هیچ عارضه شایع خاصی پس از این عمل متوجه فرد نمی باشد. تمامی عوارضی که فرد می تواند بدان مبتلا شود ناشی از دستگاه غیر استاندارد و بی تجربگی پزشک است.

سوختگی یکی از عوارضی هست که مشا می تواند شما را درگیر کند. البته این سوختگی به خاطر کارنابلدی پزشک معالج و دستگاه غیر استاندارد است.

در کلینیک لیزر رها شما با خیال آسوده می توانید لیزر موهای ناحیه تناسلی خود را به ما بسپارید. بدون عارضه.

کلینیک لیزر و زیبایی رها

کلینیک لیزر رها با استفاده از کادر مجرب پزشکی و با استفاده از بهترین دستگاه های روز دنیا اقدام به ارائه خدمات زیبایی به شما عزیزان نموده است.برخی از خدمات ما عبارتند از:

لیزر موهای زائد ، میکرونیدلینگ ، تزریق ژل ، میکرودرم ابریژن ، هایفو تراپی

برای مشاوره و تعیین وقت می توانید با ما تماس بگیرید.

تلفن تماس :

ساعت کار مرکز: هر روز ساعت 10 تا 19 ( غیر از تعطیلات رسمی )

.

مراقبت بعد از لیزر بیکینی

بلافاصله بعد از لیزر بیکینی ، پوست ناحیه مقدار کمی خشک می شود. برای رفع این خشکی تنها لازم است که بلافاصله بعد از آن از پمادهای نرم کننده و آبرسان به پوست استفاده شود. این خشکی بسیار مقطعی بوده و در چند ساعت آینده رفع خواهد شد.

بیشتر بخوانید : نکات مهم قبل از لیزر موهای زائد

بیشتر بخوانید : اقدامات مراقبتی بعد از لیزر موهای زائد

قیمت لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی

قیمت لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی بر اساس تعداد جلسات مشخص میگردد. در طی جلسات لیزر که بین 5 تا 8 جلسه میباشد، فولیکول های مو در فازهای مختلف استراحت و رشد میباشند. اثر بخشی لیزر بر روی فولیکول مو در فاز رشد است. تعداد جلسات متمادی باعث به دام انداختن تمامی موهای زائد در فواصل مختلف زمانی و از بین بردن آنها میباشد. چرخه خواب و رشد فولیکول مو در افراد مختلف متفاوت میباشد. همچنین با توجه به تغییرات سطح هومون در افراد مختلف متفاوت است.

حذف کامل موهای زائد ناحیه بکینی با توجه به سماجت بیشتری که موهای این منطقه دارد علاوه بر جلساتی که در بالا قید شد، نیاز به تمدید 1 الی 2 مرتبه در سال نیز دارد. این کار باعث کند شدن و از بین رفتن روند رشد موهای زائد و حذف کامل آنها میباشد. برای اطلاع از هزینه لیزر موهای زائد و مشاوره با ما تماس بگیرید.

حکم شرعی لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی

برخی از کاربران نسبت به حکم شرعی لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی نیز سوال دارند. برای اطلاع دقیق از این حکم می توانید با مراجع خویش در تماس باشید. البته با توجه به نداشتن عوارض و زیان برای بدن این عمل را جایز می دانند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *