فاصله بین جلسات لیزر موهای زائد صورت

فاصله بین جلسات لیزر موهای زائد

فاصله بین جلسات لیزر موهای زائد صورت: استفاده از روشهایی از قبیل بند انداختن ، وکس و یا کندن موها با موچین در طول لیزر موهای زائد ممنوع است چون این روش‌ها در مراحل رشد موها تاثیر داشته و روند درمان را را مختل می‌کند ومیتواند نتیجه را تحت الشعاع قراردهد. در طول دوره درمان و بین جلسات تنها روشی که برای این منظور توصیه میشود ، استفاده از تیغ میباشد.

از آنجایی که فقط بخشی از موها در زمان درمان در مرحله رشد فعال قرار دارند، چند جلسه درمانی و در فواصل 4 تا 6 هفته‌ای باید انجام شود تا در نهایت همه موها ازبین بروند.

 

فاصله بین جلسات لیزر موهای زائد صورت

فاصله بین جلسات لیزر موهای زائد صورت

 

تعداد جلسات مورد نیاز برای لیزر موهای زائد

اگرچه از بین بردن موهای زائد با روش لیزر درمانی بسیار نتیجه بخش است، اما موهای زائد پس از فقط یک جلسه درمان از بین نمیروند . هر تار مو دارای سه مرحله رشد میباشد ولی تنها در فاز رشد فعال است که تراکم ملانین در آن به اندازه ای است ، که انرژی نورانی را در حد تخریب جذب می کند.

معمولا موها در فازهای رشد متفاوتی هستند ولی همیشه مقداری از موها در فاز خواب (نهفته) می باشند، در این حالت موها فاقد ملانین یا رنگدانه می باشند. زمانی که این موهای وارد فاز رشد شود، دارای رنگدانه یا ملانین می شوند. از آنجا که لیزر مو ،  فقط موهای رنگدانه دار (در فاز رشد) را تحت تاثیر قرار می دهد ، در هر جلسه از درمان فقط یک سوم از موها که در این فاز قرار دارند ، ازبین میروند.

بنابراین جلسات درمانی باید هر چند وقت یکبار تکرار شود تا به مرور تمام موها را که در زمان های مختلف وارد فاز رشد می شوند را از بین ببرد . به همین دلیل ۴ تا ۶ جلسه برای رفع موهای زائد به فواصل 4 هفته لازم است تا تقریبا همه ی موهای زائد از بین بروند. البته گاهی درمان باید دفعات بیشتری تکرار شود تا نتیجه مطلوب حاصل شود .

زمان ریزش مو بعد از لیزر موهای زائد

اولین اثر لیزر دو هفته بعد از اولین جلسه لیزر موهای زائد مشخص می شود و قبل از آن هیچ اثری برروی موها قابل مشاهده نیست، ممکن است رشد موها ی لیزر شده ۱ الی ۲ هفته بعد از لیزر درمانی ادامه پیدا کند و سپس بریزد. ممکن است یک هفته بعد از انجام درمان موها همراه با شفت آن از پوست به سمت خارج رانده شوند و این احتمال وجود دارد که فرد به اشتباه تصورکند رشد موها افزایش یافته است . شاید این مسئله در قسمتهایی که موهای ضخیم دارند، بیشتر جلب توجه ‌کند.

بعداز گذشت دو هفته مو های لیزر شده شروع به ریزش کرده و بعداز اینکه دوباره رشد کردند نسبت به قبل سست تر و نازک تر می شوند ، رشد موها نیز کم می شود و هر بار که لیزر موهای زائد تکرار میشود به موازات آن تراکم موها نیز کمتر میشود تا اینکه بالاخره اکثر موههای زائد ( ۸۰ تا ۱۰۰ درصد ) از بین می روند .

 

کلینیک لیزر و زیبایی رها

کلینیک لیزر رها با استفاده از کادر مجرب پزشکی و با استفاده از بهترین دستگاه های روز دنیا اقدام به ارائه خدمات زیبایی به شما عزیزان نموده است.برخی از خدمات ما عبارتند از:

لیزر موهای زائد ، پاکسازی پوست ، جوانسازی پوست

برای مشاوره و تعیین وقت می توانید با ما تماس بگیرید.

تلفن تماس :

ساعت کار مرکز: هر روز ساعت 10 تا 19 ( غیر از تعطیلات رسمی )

.

مزایای لیزر موهای زائد صورت

در کلینیک لیزر رها ازجدیدترین نوع دستگاه لیزر الکس استفاده میشود و لیزر موهای زائد صورت در تمام نواحی (چانه، گونه، گوش، پیشانی و پشت لب)، گردن و …. قابل انجام است . این دستگاه بسیار پیشرفته است و دارای دقتی بسیار زیاد میباشد بشکلی که موهای ضخیم و تیره را مورد درمان قرار می دهند ولی در عین حال به پوست مجاورهیچ آسیبی وارد نمی کنند. همچنین به دلیل سرعت بسیار بالای عملکرد آن میتواند در زمانی کمتر از یک ثانیه به طور همزمان چندین موی زائد را حذف کند . هر پالس لیزر این دستگاه میتواند موهای زائد منطقه ای به اندازه تقریبی یک سکه کوچک را در کسری از ثانیه ازبین ببرد.

درمان نواحی کوچک مثل پشت لب ها در کمتر از یک دقیقه انجام میشود . نتیجه تقریبا دائمی است و بطور میانگین در ۹۰درصد افراد بعد از انجام سه تا پنج جلسه لیزر درمانی ، شاهد برطرف شدن کامل موها هستیم.

عوارض لیزر موهای زائد صورت

لیزر موهای زائد بدن ، روشی دائمی و بی خطر برای از بین بردن و کاهش موهای صورت می باشد. نور لیزر فقط میتواند ریشه موهای زاید را تحت تاثیر قرار داده و به نواحی مجاور پوست و بافت های عمیقتر هیچ صدمه ای وارد نمی کند و هیچ تاثیری بر اجزای داخلی ندارد . زیرا نور لیزری که در این نوع درمان مورد استفاده قرار میگیرد ، تا عمقی که احتمال آسیب وجود داشته باشد ، به بدن نفوذ نخواهد کرد. عوارض لیزر موهای زائد در جهان مورد آزمایش و بررسی قرار گرفته است ، نتایج حاصله حاکی از آن است که میزان نفوذ نور لیزر در پوست خیلی کم و شاید به عمق چند میلی متر است، بنابراین اصلا امکان نفوذ به بافت های عمیقتر وجود ندارد و هیچ آثار مخرب و عوارضی به همراه ندارد . تا کنون هیچ عوارضی بجز قرمزی و التهاب چند روزه پوست برای این روش درمانی گزارش نشده است.

بهتر است لیزر موهای زائد در بارداری انجام نشود اما لیزر موهای زائد در دوره شیردهی مشکلی ندارد.

با توجه به جنس متفاوت موی افراد برای تعیین دقیقتر فاصله بین جلسات لیزر موهای زائد بایستی دکتر کلینیک شما را ویزیت نموده و برای شما جلسات لیزر مو را مشخص کند.

هزینه لیزر موهای زائد صورت

از آنجاییکه عوامل مختلفی از قبیل وسعت ناحیه ای تحت درمان، ضخامت موها و ……در روند درمان و تعداد جلسات مورد نیاز اثرگذار هستند ، هزینه لیزر موهای زائد بسته به تعداد جلسات درمانی مورد نیازهر فرد ، میتواند متفاوت باشد . در کلینیک رها شما میتوانید ازمشاوره رایگان برای رفع موهای زائد با لیزر و آگاهی از هزینه لیزر موهای زائد استفاده نمایید . جهت مشاوره با متخصصان این مرکز ، با شماره های مندرج در سایت لیزر رها تماس بگیرید.

لینک های مرتبط : لیزر موهای زائد بدن ، لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی ، لیزر موهای زائد ناحیه بیکینی ، لیزر موهای زائد صورت ، لیزر موهای زائد زیر بغل

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *