انتخاب دستگاه لیزر موی مناسب

انتخاب دستگاه لیزر موی مناسب

انتخاب دستگاه لیزر موی مناسب

انتخاب دستگاه لیزر موی مناسب

انتخاب دستگاه لیزر موی مناسب و متناسب با جنس و وضعیت موهای هر فرد و شرایط بدن، یکی از مراحل بسیار مهم لیزر موهای زائد می باشد که متاسفانه کمتر مورد توجه قرار می گیرد. با پیشرفت تکنولوژی و وجود انواع گوناگون این دستگاه ها، انتخاب نوع دستگاه بسیار مهم بوده و برای رسیدن به نتیجه بهتر کمک شایانی می نماید.

تفاوتی ندارد تصمیم دارید برای از بین بردن موهای زائد کدام قسمت از بدنتان اقدام کنید، در صورت رجوع به کلینیک های لیزر مو که فاقد دستگاه های قوی و مناسب می باشند و استفاده از آی پی ال ضعیف، پس از چند ماه رویش مجدد موهای زائد خود را مشاهده خواهید کرد. در نتیجه تمام هزینه و زحمات شما از بین خواهند رفت.

اولین قدم انتخاب مرکز معتبری ست که بهترین دستگاه لیزر مو را داشته باشد. در حال حاضر دستگاه lightsheer محصول کمپانی lumenis آمریکا، قوی ترین دستگاه لیزر مو می باشد. این دستگاه در کمترین تعداد جلسات، یعنی 4 جلسه، موهای زائد را از بین می برد و بهترین نتیجه را به دنبال خواهد داشت.

برای اکثر بیماران تشخیص و انتخاب دستگاه مناسب لیزر موی مناسب کاری مشکل می باشد. به این افراد پیشنهاد می شود که ابتدا بر روی بخشی از بدن لیزر را امتحان کنند. این روش مطمئن ترین راه برای شناسایی دستگاه مناسب لیزر مو می باشد. در اغلب کلینیک های پوست و مو که خدمات لیزر مو و میکرو نیدلینگ ارائه می شود، این تست رایگان می باشد.

موارد متعددی وجود دارد که ممکن است یک دستگاه نا مناسب لیزر مو، منجر به اثرات منفی برای یک بیمار شود.

کلینیک لیزر و زیبایی رها

کلینیک لیزر رها با استفاده از کادر مجرب پزشکی و با استفاده از بهترین دستگاه های روز دنیا اقدام به ارائه خدمات زیبایی به شما عزیزان نموده است.برخی از خدمات ما عبارتند از:

لیزر موهای زائد ، پاکسازی پوست ، جوانسازی پوست

برای مشاوره و تعیین وقت می توانید با ما تماس بگیرید.

تلفن تماس :02126701969

ساعت کار مرکز: هر روز ساعت 10 تا 19 ( غیر از تعطیلات رسمی )

.

آثار منفی دستگاه لیزر مو ضعیف

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *